| IonutPopescu2002 a întrebat:

De ce imi apare done with errors on page, specific ca deschid google si caut Youtube si imi apare in coltul stang jos acea chestie. Ce ar trebui sa fac? Specific ca intru pe internet explorer.

4 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Intra de pe chrome!

| WaterDrop a răspuns:

Nu mai folosi Internet Explorer, trage Mozzila sau Chrome.

| DoarUnAltAnonim a răspuns:

Salut!
Cum au spus şi alţii: foloşeşte Google Chrome, Mozilla Firefox sau Opera, nu Internet Explorer.
Dacă vrei, totuşi, să foloseşti Internet Explorer, actualizează-l la ultima versiune.

| Ora de net a răspuns:

Buna Ionut,

Iti recomandam folosirea unui alt browser (Chrome, Mozzila Firefox, Opera). Orice tip de browser alegi, asigura-te ca acesta este actualizat la ultima sa versiune.