| KoJo07 a întrebat:

De ce mi-a aparut in Messenger (Facebook) ceva de genul, Open your browser to finish connecting to wifi?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Este vorba despre un "bug". Asigura-te ca ai ultima versiune a aplicatiei instalata.

| ovidiu123432 a răspuns:

Fiindca trebuie sa deschizi un browser ca sa te conectezi la internet, nu este ceva suspect ci aia trebuie sa faci ca sa te conectezi la wifi.
Probabil din motive de siguranta sau nu stiu dar nu e ceva de speriat sau ceva ciudat.