| Nita_Alin_2002 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa intru pe bet 365? Ce trebuie sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Siteul www.bet365.com a fost restrictionat de catre Oficiul National pentru Jocuri de Noroc! Pentru ca nu au platit taxele de autorizare si de licenta, alte sume datorate si este inscrisa in lista neagra a datornicilor!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Bet365 nu merge in Romania. Nu ai ce sa faci.

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Cred ca cei de la bet 365 a suspendat contul sau poate nu merge in Romania.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alin,

Websiturile cu jocuri de noroc sunt destinate exclusiv adultilor.