| Roxii13 a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa intru pe yahoo messenger, imi zice ca este o problema si k trebuie reinstalat, am reinstalat aceeasti versiune si tot nu a mer, apoi am incercat cu alta versine si tot asa arata, ce sa fac ca sa imi mearga?

9 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Posibil problema registry, downloadeaza asta http://www.filehippo.com/download_ccleaner/ vezi sus in dreapta download latest version dezinstaleaza intai messengerul apoi curata cu ccleaner (cel de mai sus) apoi descarca asta http://www.filehippo.com/download_jre_32/ instaleaza-l apoi http://messenger.yahoo.com/ asta daca nu merge nici asa da-mi mai multe detalii. spor

| Roxii13 explică (pentru rebelmonk):

Am incercat si nu merge nici asa...

| rebelmonk a răspuns (pentru Roxii13):

Adauga liviumarian89 intru eu cu teamviewer sa ma uit mai bine ca pe ghicite e mai greu daca vreitongue

| danutzw a răspuns (pentru rebelmonk):

Rebelmonk nici mie nimi mergea messu si am incercat metoda ta si mei mers iti multumes din inima

| Roxii13 explică:

Tot nu merge. am facut asa km mi-ai zis liviu666 dar tot nu merge. nu imi maii merge numai 8 dar pana joi mi-a mers 11. 5 crying ce sa fac sa-mi mearga?
Imi arata " This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem. " ce sa fac sa`mi mearga?

| Alwaysandforever a răspuns:

Poate e de la antivirus, asa am patit si eu si am dezinstalat antivirusul straight face

| Roxii13 explică (pentru Alwaysandforever):

Si ti-am mers? dupa ce ai dezinstalat antivirusul?

| Alwaysandforever a răspuns (pentru Roxii13):

Da. mi-a mers :*

| Roxii13 explică (pentru Alwaysandforever):

Si eu l`am dezinstalat. si tot nu merge.sad