| adryan_4792 a întrebat:

De la un timp apar online pe Facebook fara sa fiu activ. opresc netul de pe telefon..ma da offline si dupa un timp ma da din nou online. Aveti vreo solutie?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde!
Daca te "log out" doar de pe telefon, poti ramane online pe PC, sau tableta, deci vizibil altora, ca esti online.

| darrio2007 a răspuns:

Poate ai Facebook deschis pe alt dispozitiv.

| Lioana a răspuns:

Din păcate Facebook afișează de multe ori greșit statusul. Nu e pe faza cu actualizarea lui. Yahoo messenger funcționa mai bine, din punctul asta de vedere dar și din altele. Păcat că s-a desființat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa te deconectezi de pe Facebook cand iesi si sa vezi ce se intampla dupa cateva minute, ca de multe ori dupa ce iesi de pe Facebook vei mai aparea online cateva minute.

| anonimg a răspuns:

Intri in contul tau de Facebook de pe pc, si nu inchiz pagina pana nu vei da clic pe "log out" sau "deconectare". Trebuie sa te deconectezi si apoi iesi de pe Facebook.
Faci lucrul acesta si de pe pc/laptop, dar si de pe telefon.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca aplicatia sa ruleze in continuare o perioada de timp dupa ce o inchizi sau sa fii logat pe alt dispozitiv - pentru a verifica acest lucru, acceseaza Facebook-> Settings->Security & Login->Where You're Logged In