| anonim_4396 a întrebat:

Daca pe facebook opresc conversatia cu cineva,adica sa ii apar offline, acelei persone ii apare de cat timp sunt conectat sau daca sunt conectata?

Azi vazut ca apare acolo... Ultima conectare sau acel telefon si " x ore".
Eh,daca setez ca stare offline, dar eu sunt conectata de cat timp ii apare acelei persoane?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Intrebarea ta e ca si cum ai intreba "Eu daca ma omor, mai traiesc?".
Odata ce il setezi sa apara offline, nu ii mai apare faptul ca esti on.

Nu stiu daca arata de cand nu esti on, dar teoretic ar trebui sa inceapa sa arata din momentul in care selectezi optiunea.

Dar vezi cum faci, daca-si incepe sa-si dea seama, poate foarte bine sa intrebe pe altcineva daca esti on, si daca esti la persoana respectiva, si la ea nu, poate se supara.

1 răspuns:
| altrix a răspuns:

Ii apare ca esti offline de 1 minut.