| ArifoviciAlbert1975 a întrebat:

E legit acest site?
https://www.uabpreop.com/

7 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Ce inseamna "legit"?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Uite, nu cunosc site-ul insa are o bila alba din cauza formatului linkului.

Https. Acel S de la sfarsit inseamna ca este securizată conexiunea. Site-urile dubioase de obicei nu au asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Lol. Certificate SSL poate obține oricine, pe gratis. Deci faptul că e conexiunea securizată nu dovedește că ăia nu sunt escroci.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru doctorandus):

Nici nu am spus asta. Am spus ca "Conexiunea este securizata" si ca DE OBICEI (adica nu mereu), site-urile dubioase nu au asa ceva happy E o mica bila alba. Asta nu inseamna ca nu sunt escroci.

| MaggoT969 a răspuns:

Da da dracu click

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.