| Botnaru_Ion_1985 a întrebat:

Hey salut am 221 de abonaţi pe Youtube, dacă voi pune la clipuri link de donații paypal ar fi inlegal sau e bine?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu e ilegal, poti pune dar nu cred ca-ti va dona cineva big grin

2 răspunsuri:
| EraserHead a răspuns:

Poti pune, dar sanse mici sa iti doneze cineva.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Nu este neaparat ilegal, dar cu ce scop doresti sa colectezi aceste donatii? Sfatul nostru este sa incerci sa te concentrezi mai mult pe a crea continut de calitate, inainte de a cere celorlalti bani. Mai multe informatii gasesti aici https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/descriptions