| Giuliana_Stan_1991 a întrebat:

Buna,as vrea si eu niste idei de clipuri pentru youtube.Pe Youtube ma numesc Giuliana Giuliana, sper sa va abonati la canalul meu de Youtube.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce faci Yt daca nici macar idei n-ai?

| Giuliana_Stan_1991 explică (pentru Adry05):

Fac Youtube de mult si mi-sau terminat ideile

| Bogdan70001 a răspuns:

Depinde de ce vrei tu sa postezi...adica zi-mi macar ce postezi in general ca sa-ti dau idei. Daca zici gaming canalul tau este cam o cauza pierduta pentru ca acum in ROmania sunt atat de multi YouTuberi ce fac gaming incat tu esti invizibil pe langa ei si nici nu vad cu ce ai putea sa te diferentiezi tu de ei...gaming-ul este acelasi pentru toata lumea

| Giuliana_Stan_1991 explică (pentru Bogdan70001):

Fac vlog

| Adry05 a răspuns (pentru Giuliana_Stan_1991):

Ce idei ca am cautat canalul si ai 5 video-uri. laughing Sunt penibile, eu inteleg ca esti mica dar mai bine du-te afara si joaca-te si apuca-te daca chiar vrei de Youtube cand esti in stare sa faci un continut.

| Bogdan70001 a răspuns:

Dupa comentariul lui Adry05 m-am uitat si eu sa verific canalul tau si are mare dreptate Adry05, eu zic sa ii urmezi sfatul ca este spre binele tau