| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
De ceva vreme, pe You Tube când urmăresc un clip se blochează la un anumit minut sau număr de secunde. Aş vrea să ştiu de ce şi cum pot repara.

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Există posibilitatea ca internetul sau o extensie menită să blocheze reclamele (ex. adblocker) să cauzeze aceste erori. Sfatul nostru este să verifici dacă conexiunea de internet este bună și să verifici extensiile browserului web.

| Bestview a răspuns:

Netul este de vina

| Bestview a răspuns:

Netul e de vina

| Damian123321CelmaiCS a răspuns:

Netul nu este ok sa la acea secunda incearca sa dai 10 secunde inapoi mie imi merge

| Damian123321CelmaiCS a răspuns:

Da cu 10 secunde inapoi la secunda respectiva