| Gabriel_Mircea_1995_uUzf a întrebat:

Http://imgur.com/a/cAXAo
Imi apare reclama asta cand vreau sa intru pe google sa caut ceva.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din browser intri la Setari dupa la Extensii si dezactivezi de acolo Youndoo

| Gabriel_Mircea_1995_uUzf explică (pentru anonim_4396):

De acolo am sters tot nu mai este nimic, am intrat dupa la my computer si este acolo la dezinstalare fisiere un fel de program youndo asa se cheama site ul care imi intra cand intru pe google. si nu ma lasa sa il dezinstalez!

| Ora de net a răspuns:

Buna Gabriel,

Cel mai probabil ai instalat din greseala o extensie Chrome. Te sfatuim sa mergi in coltul din dreapta sus a browserului, sa dai click pe cele trei puncte, sa accesezi Settings si mai apoi sa mergi la Extensions si sa stergi extensia.