| unnume8 a întrebat:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch

Am niste intrebari:

1:daca eu îi trimit keyloggerul cuiva și el îl rulează, după ce îl va rula va avea posibilitatea să închidă fereastra cu avertismentul?
2:daca victima închide calculatorul lui, după ce îl deschide, keyloggerul va fi activ?
3:keyloggerul se va vedea in bară de activități?
4:pot vedea ABSOLUT ORICE TASTEAZA PERSOANA?
5:daca persoana șterge programul pe care l-a rulat (după ce l-a rulat) și eventual eventual și arhiva, keyloggerul o sa mai funcționeze?
6:daca îl rulează sa zicem de 2 ori, o sa primesc de 2 ori fiecare informație?

Nu as vrea sa fac rau cuiva, vreau doar sa fac o farsa fratelui meu mai mic si sa ii arat care sunt riscurile pe internet.
Multumesc pentru intelegere

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam ca mai debraga decat sa-ti sperii fratele si sa-i cauzezi sentimente neplacute, sa ai o discutie deschisa cu el in care sa-i explici care sunt riscurile pe care le poate intalni pe Internet. Gasesti aici mai multe resurse www.oradenet.ro

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Crede-ma nu ai cum face rau cuiva cu un keyloger. orice banal anti-virus va anihila fisierul asta inainte sa-l primeasca macar.

poti incerca linistit pe pc-ul tau si vezi ce se intampla. nu pot sa-ti raspund pentru ca nu stiu ce keylog folosesti.

| PainTech a răspuns:

La toate intrebarile raspunsul este "depinde de keylogger" si de protectia anti-virus a dispozitivului.