| RedPetalsOfDreaming a întrebat:

Care este cea mai groaznica farsa pe care i-ai facut
-o cuiva?

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

I-am udat perna de pe scaun de la scoala colegului era sa mor de ris era ud leoarcabig grin parca sa scapat era 1 aprilie dar nu s-a suparat

1 răspuns:
| Artamona a răspuns:

Da cam complivat dar...ei bine eram la bunice mea in sat.m-am certat cu o fata si mi-a venit o idee:sa ii torn o galeata cu nisip.atunci am urcat pe acoperisul casei si ma pregatisem.la un moment dat am auzit pasii cuiva si am crzut ca e fata dar ERA MAMA si i-am varsat galeata cu nisip ei.