| LawlietL886 a întrebat:

Îmi puteți da o parolă de minim 8 caractere în care să se afle cel puțin o cifră, o literă mare și o literă mică?

25 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

ElePhant17

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

LawlietL886

| DovleacTurbat a răspuns:

LawlietL886, ai spus minim poftim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"4ysH2VqA" ..foarte sigura. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

In halul asta de incompetenta s-a ajuns? Nu poti singur sa scrii niste cifre si niste litere? serios?

| FoxyM a răspuns:

Salutare!
Hmm ce zici de:
2jumpOmp
Sau:
Life2Red

| anonyymuusss a răspuns:

Mataecurva1

| sorinake a răspuns:

Foloseste de fiecare data site-ul asta https://passwordsgenerator.net/ si iti faci parolele cat de complexe le vrei.

P.S. Nu uita sa le salvezi undeva

Bula
| Bula a răspuns:

Paro1sTuL3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ai scrisa la nickname

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Incearca un joc de cuvinte care iti place si care nu il poti uita
:2BorNOT2B
L0ve2(Adaugi ceva sau numele iubitei/iubitului)
etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti lastpass pe toate dispozitivele si pune parole random de 100 caractere bucata, si litere, si cifre, si semne.

| seoproject a răspuns:

Daca alti oameni iti genereaza parolele, ne cred ca vor fi prea sigure happy

Foloseste Strong Password Generator. Poti seta lungimea parolei si ce fel de caractere sa foloseasca.

Uite link-ul: https://passwordsgenerator.net/

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca ceri o parola pentru a o folosi la unul din conturile tale, acest lucru nu este deloc sigur. Cineva ar putea incerca toate parolele de pe aceasta pagina, care sunt vizibile oricui pe Internet, si ti-ar fura contul.

Daca ti-ai setat deja una dintre parolele de mai jos, te sfatuim sa o schimbi de indata, urmand sfaturile indicate aici - http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| LawlietL886 explică (pentru suntserios):

"Suntserios" așa te cheamă. Ești prea sincer.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LawlietL886):

Problema e ca am dreptate

| LawlietL886 explică (pentru suntserios):

Apropo. Tu nu ești, de fapt nu e nimeni de pe planeta asta în măsură să zică că e cineva incompetent. De ce nu poți scrie un răspuns și gata? Oamenii vin cu tot felul de probleme pe acest site. Dacă ști răspunsul bine. Dacă nu atunci pa!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LawlietL886):

Lool, nu esti in stare sa pui cateva cifre si cate litere aleatorii una langa alta in conditiile in care aparent stii sa scrii. Cred ca oricine din lume poate spune ca esti cam incompeteant(a). Ce ai scris tu aici nu e o problema? Nici nu stiu in ce categorie poate fi trecut? Ca nici la prostie nu prea intra

| LawlietL886 explică (pentru suntserios):

Atunci în ce? Spune tu dacă ești așa "inteligent". Tu nu mă cunoști pe mine. Nici dacă mai cunoaște nu ar trebui să-ți permiți să vorbești așa despre un om. Nici pe un site de întrebări și răspunsuri nu scapi de oamenii încrezuți din viața reală.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LawlietL886):

Omule, nu esti in stare sa pui catva litere si cifre una langa alta si ceri asistenta de la tot netul. Ce spanac vrei sa cunosc la tine mai mult de atat?

| LawlietL886 explică (pentru suntserios):

Cu ce te deranjează pe tine dacă cer asistență pe net? Dar mă rog, nu contează. Nu îmi place să mă cert. Pa!

| Justrememberwho a răspuns:

Seria ta de buletin

| jureschi a răspuns:

Vreau sa faco parola pe E, ON ROMANIA si imi cere o parola din 8 caractere, sa includa o majuscula si o cifra, cum sa fac, parola care o aveam inaunte era suceava2018, nu stiu ce mentenanta a facut astia de la e, on ca nu mai ma pot loga.

| VierasuGeorge a răspuns:

Parola trebuie sa contina minim o litera mare, una mica, o cifra si un caracter special

| Justin_Matarau_ a răspuns:

Îmi puteți da o parola puternica