| anonim_4396 a întrebat:

"În urmă cu câţiva ani, aplicaţia de mesagerie instantă a Facebook nu arăta expeditorului unui mesaj dacă destinatarul a văzut sau nu mesajul trimis, permiţând celui din urmă să răspundă cu întârziere, fără ca relaţia cu expeditorul să aibă de suferit. "
Întrebarea mea este: Cine are instalata pe facebook aplicatia (extensia) FACEBOOK UNSEEN?
Avantaje si dezavantaje ale acestei aplicatii.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Avantaje? Iti da timp sa citesti mesajul si sa raspunzi cand vrei. Celalat nu vede ca l-ai citit. Dezavantaje: nimic pentru tine. Celalat nu vede daca l-ai citit sau nu.

| Pendek a răspuns:

O am eu, avantajul e ca mie imi functioneaza am testat eu, dezavantaj nu am descoperit unul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pendek):

Numai pe browserul Crome se poate folosi, nu sti? Pe mozila merge?