| lovelessAlex24 a întrebat:

Katalin Talent chiar s-a sinucis?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Nu s-a sinucis, doar s-a taiat pe maini si pe piept.
Eu cred ca are probleme mintale, trebuie dus la un pshiatru

7 răspunsuri:
| lovelessAlex24 explică (pentru ovidiu123432):

Am vazut videoul.Dar am vazut cateva persoane care au spus ca s-a omorat si am cautat pe net dar n-am gasit nimic. Sper sa-si revina, pare o persoana de treaba.

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Saracul...sad asta e viata... unde locuieste?

| mayaxhh a răspuns:

Eh se intampla... daca e asa talent stai calm/a o sa invie ca doar are talent nu? laughing

| forgetmynutella a răspuns:

Nu,doar s-a taiat...pacat

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale si multe dintre ele au scopul de a soca sau de a obtine vizualizari.

| Chernobyl a răspuns (pentru Ora de net):

Katalin Talent este un barbat de 31 de ani el a fost la casa de copii unde a fost chinuit si batut.Din cauza asta si-a deschis un canal si la un moment dat lumea a ras de el la inceput s-a taiat peste tot aici dupa care isi da in cap cu un laptop si se inteapa cu un ac in vena.El planuieste sa se sinucida, a cazut in depresie din cauza ca toti s-au luat de el si de ce a cazut? El s-a luat de un tip paralizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ora de net):

Katalin Talent este un barbat de 31 de ani el a fost la casa de copii unde a fost chinuit si batut.Din cauza asta si-a deschis un canal si la un moment dat lumea a ras de el la inceput s-a taiat peste tot dupa care isi da in cap cu un laptop si se inteapa cu un ac in vena.El planuieste sa se sinucida, a cazut in depresie din cauza ca toti s-au luat de el si de ce a cazut? El s-a luat de un tip paralizat.
Aici se taie

Aici se bate