| iasminahpx a întrebat:

Mai devreme i-a aparut mamei pe telefon cum ca a castigat un iph 11 iar ea a intrat sa vada despre ce este vorba. I-am spus sa nu mai intre pe siteuri de genul. Acum tot primeste mesaje pe chrome de la acelasi site cu 'Hey, are you here?' si poze indecente cu fete. Cum as putea sa fac sa nu mai primeasca astfel de mesaje?

Răspuns Câştigător
| Trickster a răspuns:

Sterge datele din chrome de la setari, iar daca e conectata la un cont google cu chrome, fa-i alt cont cu care sa foloseasca chrome dupa ce stergi datele. Daca nu scapi de ele, cel mai bine ar fi sa dai un factory reset la telefon

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Adblock.

| iasminahpx explică (pentru Trickster):

Am reusit, multumesc!

| Speranta12 a răspuns (pentru iasminahpx):

Cum ai reusit? Spune-mi si mie!

| Hate16 a răspuns:

Opresti notificarile de la acel site si golesti memoria cache a chrome-ului(si eu am avut problema asta)

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfătuiește-o pe mama ta să nu aibă încredere în tot ceea ce vede online. Mai multe detalii despre cum să oprești notificările din Google Chrome găsești aici https://support.google.com/......er/3220216