| Răzvan4679 a întrebat:

Mi s-a blocat contul de Facebook.
Va rog mult sa imi spuneti cum il reactivez.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când încerci să te loghezi, ce îți spune? Deschide-ți emailurile, ori verifica-ți mesajele din telefon (dacă te logai cu nr de telefon), s-ar putea să primești o notificare.

| Ora de net a răspuns:

Buna Razvan,

Din ce motiv a fost contul tau blocat? Facebook blocheaza conturile daca le suspecteaza ca sunt false sau au fost folosite pentru activitati daunatoare - spre exemplu, raportare excesiva.

Mai multe despre regulile Facebook poti citi aici: https://www.facebook.com/terms