| maryantheboss1 a întrebat:

Cum reactivez un cont de facebook,, adica cineva mi la dezactivat, blocat cum il reactivez

2 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Pai pur si simplu te lochezi din nou pe el cu datele de logare care le-ai avut si pana acum, dar daca ai fost blocat ptc ai dat prea multe cereri de prietenie sau prea multe likeuri o data, mai primesti o blocare temporara dar in max 4 zile disparewinking

| lkgeo a răspuns:

Pai il reactivezi schimbi parola si o sa o trimita prin email
funda