| Mary205 a întrebat:

Miku Miku Dance are virusi?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

De la care site le descarci programul MikuMiku Dance? Verifica acest site la www.urlvoid.com sau la www.virustotal.com si tasteaza acolo siteul respectiv prin care le descarci un anumit program!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NAT0 a răspuns:

Dacă-l descarci de pe un site care are un lacăt înaintea linkului nu are virusi. Dar este un site chinezesc, nu are rost să te chinui.

| HailSithis a răspuns:

Tu ai virusi.

| Mary205 explică (pentru HailSithis):

N-am instalat programul pentru ca vreau sa ma asigur daca are sau nu virusi.

| HailSithis a răspuns (pentru Mary205):

Daca il iei de pe site-ul oficial.
Nu are.
Da sincer cum.
Cauta.
Pe
Google