| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa postez imagini pe Instragram ț
am trimis feedback si apare INSTAGRAM BUG REPORTED. ce inseamna asta si ce trebuie sa fac sa pot posta din nou?

Răspuns Câştigător
| AlexanderHamilton a răspuns:

"Instagram bug reported" inseamna ca reportul tau a ajuns la echipa de support de la Instagram. Ai rabdare ca acestia sa iti raspunda.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Aceste lucru se poate datora semnalului slab de WiFi/3G al internetului la care esti conectat sau unei probleme a Instagram. Mai multe detalii aici: https://help.instagram.com/425526517505850

"Intagram bug reported" inseamna ca ai raportat deja eroarea catre Instagram. Te sfatuim sa astepti raspunsul lor.