| Lina1993 a întrebat:

De câteva zile nu mai pot da like-uri nimanui pe Instagram și nici nu-mi pot pune descriere la pozele pe care le postez. De fiecare dată când fac asta, îmi apare un mesaj in care mi se spune că profilul meu conține un Link nepermis și mi se cere să raportez problema. Am raportat, am trimis feedback la asistență Instagram, am dezinstalat și re-instalat aplicația de doua ori, mi-am dat restart la telefon dar problema persista. Menționez că nu am postat nimic indecent sau ceva ce ar putea fi compromițător pentru contul meu. S-a mai confruntat cineva cu așa ceva? p.s: menționez că am observat că de pe calculator merge sa dau like

3 răspunsuri:
| Fga_Geani_1968 a răspuns:

De conectează-te de pe cont întra iar pe el și dupa aia așteaptă (și eu am pățit asta) vreo 2 zile și vei putea sa faci ce vrei dupa aia

| alexgabriel999 a răspuns (pentru Fga_Geani_1968):

Și eu am aceiasi problema, si nici unfollow nu mai pot da doar follow, imi zice spune si ok am dat spune sa raportez contul dar tot nu merge, cum ma pot loga din nou la Facebook cu el sau sa imi schimb parola si email pentru ca daca ma deconectez imi cere din nou datele, nu? Va rog ajutor

| alexgabriel999 a răspuns (pentru alexgabriel999):

Raportez problema, scuze