| Chiron a întrebat:

Pareri gramfree.net? M-am documentat foarte mult despre acest site, dar inca nu sunt total convins daca este legit or scam.
Chiar o fi facut de Telegram?
"Gram is a cryptocurrency based on a TON blockchain platform developed by Telegram."

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Protocol securizat poate obtine orice webmaster, pe gratis, deci nu este o garantie ca este un website legal. De asemenea, exista mii de criptomonezi, multe dintre ele s-au gatat deja din lipsa de interes.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Folosesc protocol securizat [HTTPS], deci pare legit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mesaj privat urmează.