| RAY a întrebat:

Poata sa-si faca cineva sa-si faca daca stie numele tau de Facebook? voi aveti numele vostru real pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

As avea o banuiala pe cineva anume, dar ce rau mi-ar putea face? Da, am numele si poza reala. Sa fiu sincera, mi-am mai vazut 1 sau 2 profile cu pozele mele, aveau doar cateva si pe alt nume. Oricine ar fi fost, realizez ca i-a murit si ultimul neuron pe care il mai avea. I-am dat report, oricum.

13 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Da, eu il am real.

| TURB0X a răspuns:

Da, am numele real.

| R0R0 a răspuns:

Normal.

| JetBlueJet a răspuns:

Eu nu inteleg prima intrebare... sad
Da, eu am numele meu real.Pe primul cont am numele de familie prescurtat si pe al doilea il am intreg.
Tu de ce nu-ti faci cont de Facebook cu numele tau real?

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Facebook meu e cu numele meu real

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Adica e numele tau real e si poza ta banuiesc? nu ai o temere ca cineva isi poate face rau?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Tu poti des rochi?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea sunt genul sa port rochii zilnic, doar asa cand ies in oras sau merg la o ocazie speciala. In rest, optez mai mult pentru pantaloni scurti+maieu sau tricou depinde.

| Printesa10TM a răspuns:

Eu mi-am facut Facebook fals. Era un nume la intamplare si poze de pe tumblr.

| Nyy2003 a răspuns:

Eu am un nume pus asa....si da am mai vazut conturi cu numele meu real si pozele mele si am dat report.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am numele real, deși nu complet. Poți doar să îți pui numele mic și gata, nu e obligatoriu ca în buletin laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Politica Facebook spune in mod explicit ca utilizatorii ar trebui sa se inregistreze cu identitatea lor reala (https://www.facebook.com/terms - Sectiunea nr. 4). Daca nu doresti sa faci acest lucru, nu trebuie sa respecti aceasta regula, dar exista posibilitatea ca acel cont sa fie sters pentru ca nu a respectat regulamentul.

Daca esti ingrijorata cu privire la securitatea datelor tale, te incurajam sa nu postezi in mod public pe internet si sa nu adaugi persoane straine sau care nu sunt de incredere in lista ta. Securizandu-ti profilul vei fi mai putin expusa si mai putin susceptibila hartuirilor.

| Odysea a răspuns:

Nu am numele real laughing Sunt poze puse de pe alte site-uri si un nume pus random