| 1234321 a întrebat:

Sall Știe cineva un program antiporn free pentru Android care nu poate fi șters? Ofer funda! happy
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Orice program de parenting control ar trebui sa nu poata fi sters decat dupa ce bagi parola. Si cu acel program poti sa limitezi accesul la diferite aplicatii sau site-uri.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam instalarea unui program de control parental sau a unui program antivirus care contine si modul de control parental. Mai multe despre asta poti citi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/resurse/sedinta-cu-parintii