| Tavyyy9009 a întrebat:

Salut,Am o problema,am un laptop HP, mie mi-a apărut ieri un anunț de la Microsoft care spunea ca calculatorul trebuie restaurat, am apăsat din greseala butonul și după l-am scos din priză și astfel s-a oprit iar astăzi am incercat sa intru pe el și jos in partea de mijloc a ecranului scria "restoring your previous version of windows" eu l-am tinut putin și apoi acel semn a dispărut și totul a ajuns din nou de la început unde se încarcă sa intre la mi tare dar nu m-a dus acolo ci s-a repetat același lucru din nou și din nou și nu vrea sa ma lase intru pe desktop am nevoie de voi dau și funda!

3 răspunsuri:
| ionutt1996 a răspuns:

Salut! se restarteaza in pozitie de restart?

| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti sa ne dai mai multe detalii despre ce se intampla mai exact in acest moment cu laptopul? Sfatul nostru este sa-l pornesti si sa astepti sa termine de facut actualizari. Daca acest lucru nu functioneaza, exista posibilitatea sa fii nevoit sa mergi cu el intr-un service specializat. Pe viitor, iti recomandam sa nu inchizi computerul atunci cand acesta isi face actualizari.