| eusuntcipi a întrebat:

Am un cont de Netflix pe care l-am folosit vreo 9 luni de zile. L-am dezactivat dupa ce mama mea a zis ca nu ii aduce niciun beneficiu si ca pentru ea 12€ pe luna e mult, ma rog. Intrebarea mea este: daca as reactiva contul, as putea plati prin selfpay? Gen aparatul ala care apare prin diverse magazine. Am vazut ca este posibil dar inca nu stiu cum functioneaza toata chestia asta. Un sfat m-ar ajuta! Dau funa!

1 răspuns:
| sammy7 a răspuns:

Te duci la aparat, Selectezi Netflix-Alegi abonamentul dorit-platesti.