| numesiprenume0 a întrebat:

As dori sa ma inregistrez online la una dintre agentiile pentru jocuri de noroc si am cateva intrebari.
1.Ce riscuri sunt pentru jocurile online in comparatie cu a merge in agentie?
2.Prelucrarea datelor personale. cat de periculos este sa imi ofer datele personale pe siteul companiei... nume, CNP, cont bancar?
3. Exista posibilitatea de a face un card in agentie pentru a depune bani si a ridica eventuale castiguri cu ajutorul acestuia?

2 răspunsuri:
| RaduConstantin200 a răspuns:

Nu sunt bune, mai bine îți arunci banii pe fereastră decât in cazinouri online, poate cineva chiar are nevoie și își ia o pâine sau o haină nouă. Pentru a te face sa înțelegi cum funcționează, toate site urile de betting sunt făcute in asa fel de a face un profit minim, dacă tu câștigi, altul pierde sau invers. Ți-am dat mai mult un sfat decât un răspuns si sper sa te ajute mai mult.

| ionutapetrei1919 a răspuns:

Eu iti raspund pe scurt: 1 adictia
2 Daca joci la o casa de pariuri licențiata nu ai probleme. Oricum și la cele fizice trebuie sa prezinți buletinul deci...
3. N-am auzit. Majoritatea accepta plata cu cardul bancar, paysafe(care il găsești la aproape orice magazin cu aparate paypoint), skill si alte platforme de plata online, depinde de casă.