| numesiprenume0 a întrebat:

As dori sa stiu cum se pariaza la meciurile de fotbal in general. Cum se compune un pariu la o agentie? Cum e treaba cu cotele?
Dar la masinute(pacanele) cum se procedeaza?
Cat de sigur este sa pariezi online, pe o platforma?
Multumesc anticipat! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| CiubotariuAndrei a răspuns:

Cam slab. Daca vrei sa ai parte de un castig real exista o combinatie ce o poti face cu un prieten. Gen ca indiferent ce bilet ai pune la pariu, va iesi castigator(sau pe ce meci vei pune biletul acela va castiga)pe 100 de lei. Cand nu se uita (sa nu-ti strice energiile), pui un bilet pe echipa gazda, mai pui unul pe invitati si unul ca va da egal. Trei bilete, si indiferent de scor, tu il vei avea pe cel castigator(deci vei castiga pariul). Cam astea sunt fazele care merg, combinatiile.

| AndreiCraiova a răspuns:

Pariurile creeaza dependenta, pana la boala. Nu iti recomand sa mai incerci sa afli raspuns la intrebarile tale.
http://www.sfatulmedicului.ro/......vari_14934