| whiteviper98 a întrebat:

Am o intrebare: Cum se pariaza online pe Bet Cafe Arena? Mi-am facut un cont, si cand aleg meciurile sa le pariez imi da un cod al biletului. Ce fac cu el? Ofer 2 Funde (mai pun o Intrebare si va dau funda la ea big grin)

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Pai la bet cafe arena nu poti paria online; cu acel cod te duci la orice agentie, ti-l baga in calculator si iti apar direct meciurile care le-ai pus.

1 răspuns:
| RobertSteaua02 a răspuns:

Cu codul acela te duci in oras la casele de pariuri si cei de acolo iti vor pune biletul.Nu poti paria online acolowinking Funda?