| EusebiuG a întrebat:

As vrea sa comand niste suplimente de la myprotein-Romania stie cineva daca e sigura plata prin cont bancar cu aceasta firma? Si in cat timp ar ajunge comanda?

2 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Nu Stiu eu personal folosesc de aici http://www.pronutrition.ro/ sunt serios si mai ieftine deca pe myprotein

| Ora de net a răspuns:

Buna Eusebiu,

In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa:
- te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere (ex. are listata o adresa, date de contact)
- sa citesti recenzii ale situtlui si in alte surse de pe internet
- sa citesti recenzii pentru produsul pe care vrei sa-l cumperi.

Mult succes!