| VladGti a întrebat:

Cineva mi-a folosit emailul pe un site(precizez ca acolo nici nu ti-a trebuit sa confirmi cu mailul un cont, ti-l activeaza automat). Cum pot face din mail sa blochez acel site? Contul a fost activat cu emailul meu, iar emailul este public pe site...

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Site-ul respectiv trebuie să îți ofere posibilitatea să contactezi administratorii. Spune-le despre ce este vorba.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba parola si nu o mai da niciodata nimanui!
Pune o parola serioasa de data asta cu multe litere, amestecate cu cifre, macar 12 -16 numere.
Nu uita sa o notezi undeva, ca de o pierzi, nu mai poti intra in cont.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Recomandarea noastră este să contactezi administratorii websitului respectiv, să le comunici situația și să le ceri să șteargă adresa de email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrii pe site-ul ala, si unde te loghezi, pui mailul, si dai "am uitat parola"
si iti trimite parola pe mailul tau happy