| eu_8573 a întrebat:

am o mare problema. Nu pot raspunde la intrebarile de pe acest site. Cand dau " Doresc sa il public" imi apare mai in jos "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici". Daca dau " click aici ' nu merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Pai intra pe mail. du-te pe yahoo.mail scrieti contul si parola si vei vedea ca ai primit un email de la TPU in care iti scrie ce trebuie sa faci.

Mult succes!