| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, dacă ai cont de Facebook, iti mai poti crea unul fals? Pentru ca am un prieten dar e dus cu pluta si cred ca si-a creat un cont fals de Facebook cum ca se da drept de la controale Facebook si mi-a spus să șterg postarile mele in care apar cu prietena mea cu masca dată jos si m-a amenințat că dacă nu șterg postarile in 24 ore, vine la mine acasa cu colegii lui sa discute si sa imi dea amenda 35.000 lei, dar eu mi-am dat seama ca e vrajeala.

Ati pățit si voi asa ceva?

4 răspunsuri:
| daniel889 a răspuns:

Wow, deci pana aici s-a ajuns? sad Grav rau! Pana la urma si sparanghelul ala trebuie cules. Nu ma, stai linistit, nu exista politia Facebook-ului! Facebook nu este o institutie, este un website.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii dai report ii sterge contul. Doar sa ai grija cum dai

| aAlexB a răspuns:

''controale Facebook'' mor
nu am patit din pacatewinking