| AnonimPeNet a întrebat:

Salut, nu știți o aplicație vpn cu ip-uri doar din România? Fundoi

Sa fie și free.

Scuze dacă am greșit categoria.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cybeghost

| JicaContra a răspuns:

Turbovpn, hotspot shield, etc.
problema e ca daca vrei Netflix, atunci cu alea free nu prea ai sanse, din 2 motive
1. ITI PUN LIMITARE de viteza, de cantitate, etc. si o sa mearga ca dracu daca ar merge
2. NU MERGE, Netfucks-u' STIE IP-urile vpn-urilor si ti-o trage... chiar am incercat sa intru pe netFucklix de state, voiam sa vad, daca pot accesa serialele care nu sunt in rrrominica

sau chiar, de exemplu Hotspot Shield stie FOARTE BINE de Netflix si incerci sa intrii pe versiunea free iti spune ca Netflix e numai pe bani

| floreadan a răspuns:

Cybeghost e ok, ai incercat?