| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un site sau un grup de Romania care vor sa facem schimb de like-uri pe Facebook?
Pot folosi simplu orice alt site, dar acolo sunt numai englezi, arabi, etc!

2 răspunsuri:
| ThePitPew a răspuns:

Salut, la intrebarea ta exista un raspuns cat se poate de simplu. pentru inceput nu cred ca ar fuctiona faza cu schimb-ul de like-uri pe Facebook. Cel mai bine ar fi ca pe un site sub4sub sa selectezi zona dorita. De exemplu vreau sa am like-uri doar de la romani. Scrii Romania, etc.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Inainte de a te intreba cum poti obtine mai multi urmaritori, credem ca e bine sa iti raspunzi la o serie de intrebari precum: De ce iti doresti sa ai mai multi urmaritori? Ce scop iti doresti sa aiba pagina ta? Ce iti doresti sa oferi urmaritorilor tai in materie de continut? Ce iti doresti sa faca urmaritorii tai pe acea pagina? Daca este vorba despre o pagina personala, esti dispus sa iti asumi ca te vei expune public, fapt ce poate duce la anumite probleme (hartuire, furt de date personale etc.)?

In functie de aria ta de interes, poti construi in mod organic o comunitate in jurul paginii tale daca oferi utilizatorilor continut original, de calitate, care este de interes pentru ei.

Mult succes!