| anonim_4396 a întrebat:

ce-ar fi daca am face un grup pe facebook in care sa ne strangem toti? sa il facem gen "cel mai mare grup din Romania" big grin

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Hai să nu.

| LaughingKarima a răspuns:

Ar fi o chestie destul de tare. Eu una ma bag.

| Rakanishuu a răspuns:

Ideea este deja luată. Ai nevoie de mai multă imaginaţie în cazul în care vrei să propui ceva.
Gândeşte-te că acest site are admini, iar dacă faci un grup pe Facebook "Cel mai mare grup de TPU din România" ar sări cu gura adminii grupului original, adică ăia cu tumblr-ul, iar vina ar cădea pe adminii TPU.