| Ady_Pustyu_1992 a întrebat:

am o intrebare.Mi-a disparut pagina de Facebook fara a primi vreo notificare ceva aveam aproape 10 mii de like-uri pe ea.Ma puteti ajuta

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da-le mesaj celor de la Facebook si intreaba-i. Desi ar fi trebuit sa primesti mesaj de la pagina daca era raportata si de ce a fost stearsa.

| darrio2007 a răspuns:

Cam greu sa-ti dispara asa deodata fara vreo notificare prealabila. Mai actualizeaza-ti aplicatia de Facebook.

| Doarof3 a răspuns:

Pai,în general paginile dispar doar cu raporturi date de persoane cărora administratorul paginii le-a făcut ceva.Deci cred ca tu ești vinovat.

| Ady_Pustyu_1992 explică (pentru Adry05):

Http://prntscr.com/igq7h0 acesta este raspunsu lor

| Ora de net a răspuns:

Buna, Adi,

Te sfatuim sa citesti cu atentie termenii si conditiile Facebook referitoare la pagini (https://www.facebook.com/page_guidelines.php) si daca consideri ca nu ai incalcat nicio regula, sa raportezi faptul ca pagina a fost stearsa aici https://www.facebook.com/help/contact/?id=164405897002583