| Vali133 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon si am gasit modelul respectiv doar pe fonexpert.ro. Ce parere aveti despre acest site?

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ce telefon vrei sa iti iei?

| untu a răspuns:

E foarte bun!

| Vali133 explică (pentru untu):

Deci nu vand fake-uri?

| untu a răspuns (pentru Vali133):

Nu,doar produse resigilate, putin mai ieftine!

| Ora de net a răspuns:

Buna Vali,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

| AlexandraSimion a răspuns:

Din ce am auzit, magazinul este serios, pentru mai multe informații însă îți recomand să citești acest articol despre ei http://www.cumpar.net/pareri-fonexpert-ro/