| Radu_Milea_1994 a întrebat:

Daca activez un Facebook cu numarul de telefon imi da costuri? Multumesc

8 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Nu se aplică un tarif pentru mesajul ăla primit.laughing E gratis.

| Kostzy a răspuns:

Este gratuit.Si eu mi-am facut cont de Facebook tot cu nr de telefon

| Alex1234554321 a răspuns:

Nu e aplică costuri la la Facebook, este pe gratis.

| LTAA a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este gratuit

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Nu tot de pe Facebook este gratis de aia s-a facut Facebook-ul pentru sa numai platesti bani pentru sa suni sau sau sa trimiti un mesaj trebuie doar sa platesti netul si atata tot.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Radu,

Activarea contului de Facebook prin telefon nu implica costuri -ste gratuita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, fii fara grija.