| BossuBarbosu a întrebat:

Daca l-am făcut pe cineva administrator pe serverul meu de Discord, poate sa ma faca administrator din nou?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| RaduWhovian a răspuns:

Daca doar are permisiunea de administrator, nu are niciun control asupra ta, iar tu ai toate permisiunile, orice ar fi. Daca l-ai facut owner, te poate face owner la loc, intrand in setari -> membrii si intrand pe tine. Trebuie sa fie o optiune prin care sa te poata face owner

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu esti seful cel mare pe acel server nu trebuie sa te faca nimeni nimic

| Sofer a răspuns:

Tu ești owner și nu are nicio putere sa treacă peste tine.