| Crissy333 a întrebat:

de unde pot comanda/cumpara un costum de sirena si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Eisa9999 a răspuns:

Https://www.amazon.com/......_sim_200_5 ie=UTF8&dpID=412F64tYCZL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL320_SR222%2C320_&refRID=1M15Z621JMZCHZ9QXZ92
In România nu cred ca vei găsi cauta pe siteuri străine: mermaid suit

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa:
- te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere (pentru a putea returna produsul in cazul in care acesta nu este potrivit)
- sa citesti recenziile vanzatorului
- sa citesti recenzii pentru produsul pe care vrei sa-l cumperi, chiar pe mai multe websituri.

Mult succes!