| WolfEnergy a întrebat:

Stiam un site unde scriam acolo ceva si imi arata mai multe fonturi. Si copiam de acolo direct. Stiu ca site-ul incepe cu litera m dar nu mai tin mitne cum se cheama. Ma puteti ajuta? Nu stiu la ce categorie se incadreaza aceasta intrebare.

2 răspunsuri:
| GhitaIulian a răspuns:

Sunt site-uri si mai bune...de exemplu DaFont, 1001Fonts sau FontsQuirrel!
Nu am auzit de site-ul de care vorbesti dar sper ca il vei gasi pana la urmawinking

| Ora de net a răspuns:

Buna,

La o simpla cautare pe Google poti gasi mai multe situri care ofera fonturi: 1001fonts.com, fonts.com, fonts.google.com

Mult succes!