| 5yus a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca siteul asta e serios si daca produsele sunt originale, mersi!
https://www.shoes-collection.ro/index.php?route=common/h ome

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake all the way! Testat!

4 răspunsuri:
| Sebastiantop5 a răspuns:

Da, recomand.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

| Lisacoschi_Andrei_1984 a răspuns:

Pana la urma ai facut comanda? Ai cumparat? A fost totul ok?

| 5yus explică (pentru Lisacoschi_Andrei_1984):

Încă nu, doar o persoana mi-a zis că sunt ok in rest nimeni nu cunoaște siteul.