| Cristian_Florin_1999 a întrebat:

Salutare
Am dat raport la un cont de Facebook, Facebook-ul poate sa mi-l inchida?

4 răspunsuri:
| Lucyyyy a răspuns:

In caz ca nu ai dat raport fals nu, nu-ti inchide Facebook-ul tau

| Lucyyyy a răspuns:

Nu,nu pot sa-ti inchida contul.
Doar daca ai dat raport fals. Daca contul merita rapot o-sa il inchida

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Til poate închide în cazul în care raportul pe care l-ai făcut este fals dat fiind vorba de un report adevărat nu are de ce să til inchida conform regulamentului

| Ora de net a răspuns:

Buna Cristian,

Facebook inchide anumite profile care sunt raportate doar daca raportarea se adevereste a fi reala si contul incalca termenii si conditiile Facebook. Mai multe poti citi aici https://www.facebook.com/communitystandards