| Mihai321312 a întrebat:

Salutare. cine stie daca merge sa i-ti faci contul de fecabook sa fie de ne gasti, adica daca te cauta cineva sa nu apar, sa nu apari nici in zona aia unde scrie poate ii cunosti, si nici la prietenii tai daca ii cauta la pagina cu prietenii lor sa nu te gaseasca ( adica daca prietenu meu e x si el ma are in lista de prieteni cine intra la prieteni lu x sa nu ma vada pe muine).

Multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu
Toate persoanele sunt vizibile pentru toti utilizatorii FB.
Doar persoanele blocate nu te pot vedea.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihai,

Acest lucru nu este posibil din punct de vedere tehnic. Facebook este o retea facuta cu scopul de a interactiona cu ceilalti.

Daca nu vrei ca ceialti sa iti urmareasca activitatea sfatul nostru este sa renunti la cont sau sa incerci sa ai o activitate redusa pe aceasta retea sociala.