| Keed13456hib8hvh a întrebat:

Stie cineva cum imi pot recupera contul de gmail.
Cineva mi l-a luat si a schimbat datele. Doar daca se poate.

3 răspunsuri:
| ItachiUchiha69 a răspuns:

Incearca cu numarul de telefon... Dai colo pe ai uitat parola si iti vei baga numarul. Dupa vei primi un cod pentru schimbarea parolei... Bafta

| KanezuY a răspuns:

E dus contul.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa-ti recuperezi contul accesand https://accounts.google.com/signin/recovery si urmand pasii indicati acolo.

De asemenea, pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.