| Fcsb_Liviü_1999 a întrebat:

I-am dat contul de gmail unuia cu intentia de a imi lua niste gems pe CoC. Dar el mi-a furat contul (nu am ce sa-i fac, nu sta in Romania). A schimbat nr meu de telefon al contului si e-mail-ul meu al contului (cel cu @yahoo.com) in nr si e-mail-ul lui. Si in banda de stare inca imi apare "actiune in cont necesara". Si nu stiu ce sa fac. Cine stie cum imi pot recupera contul in asemenea circumstante? Ofer cea mai mare funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Contacteaza suportul de pe un alt email. Daca poti demonstra ca tu detii contul respectiv, e posibil sa ti-l returneze. Poti sa iti insotesti cererea cu screenshoturi la conversatiile pe care le-ai avut cu persoana in cauza.