| ShREKT a întrebat:

Stie cineva de ce pe Youtube imi arata ecran negru, in loc sa imi arate videoclipul?

6 răspunsuri:
| SkatePunkk a răspuns:

Asa e si la mine. Trebuie sa dai refresh la pagina de 2-3 ori si isi revine, nu inteleg nici eu de ce.

| MT_Lavinia_1994 a răspuns:

Asa patesc si eu.Ori e de la net, ori e de la Google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Updateaza Adobe flash player.Majoritatea problemelor vine de la el.

Răspuns utilizator avertizat
| Alejay a răspuns:

Sterge Istoricul complet din Chrome, inchide aplicatia redeschide si va merge

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil este o simpla eroare tehnica. Asigura-te ca browserul si extensiile lui sunt actualizate.