| GabrielaGabri a întrebat:

Youtube-ul nu mai imi functioneaza de 2 zile.Am intrat si apoi imi arata un chenar negru unde ar trebui sa fie videoclipul.
Dar le arata fotografia adica arata cu ce este clipul dar nu il arata.
Ce ar trebui sa fac? Va rog sa ma ajutati.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Poate e de la flashplayer. Incearca sa instalezi o alta versiune.

| K0sti a răspuns (pentru myhaelutzza):

Flashplayer? Pai ce, a revenit la flash player?

| myhaelutzza a răspuns (pentru K0sti):

Ma rog, player-ul care il foloseste Youtube-ul, nu stiu cum se numeste noul player.

| myhaelutzza a răspuns (pentru K0sti):

Mersi pentru informatii, stiam ca au schimbat player-ul, dar nu stiam cum se cheama cel nou.

| K0sti a răspuns (pentru myhaelutzza):

Pentru putin!